Karta apartamentu

Apartament B306 - 27,66m2

niedostępne Pobierz kartę
Ściany konstrukcyjne Ścianki działowe (nie płacisz za tę powierzchnię)

Powierzchnia użytkowa lokalu określona została na podstawie Polskiej Normy PN-ISO 9836:2015-12. Na wszelkie zmiany należy uzyskać zgodę projektanta. Nie dopuszcza się zmian elewacji budynku. Nie dopuszcza się wkuwania podejść instalacyjnych w ściany międzylokalowe. Niniejsza karta lokalu ma charakter poglądowy i stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy, o której mowa w ART 71 KC.

Mieszkanie: B306

Piętro: 3

Liczba pokoi: 1

Salon z aneksem kuchennym 21,84m2
Przedpokój 2,10m2
Łazienka 3,72m2
Balkon tak
Razem 27,66m2
Powierzchnia pod ścianami działowymi (nie płacisz za nią) 0,55m2

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Twoje Miejsce w Sercu Miasta

Biuro sprzedaży
+48 509 598 756
Tymienieckiego 30a
90-350 Łódź
(zabytkowy budynek straży pożarnej)

czynne pn. pt. 8:00 – 18:00
sobota: wcześniej
umówione spotkanie

    Wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie w ramach którego przedstawiona zostanie Ci przygotowana specjalnie dla Ciebie oferta w oparciu o treść Twojego zapytania. Podmiotem przetwarzającym dane jest Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. z siedzibą w Warszawie oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group ROZWIŃ

    Dodatkowo, chcę być na bieżąco informowany o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach: oferowanych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group*, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

    Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Pamiętaj jednak, że jej udzielenie pozwoli Ci być na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i wydarzeniami. Pamiętaj też, że możesz z łatwością cofnąć każdą zgodę w dowolnym momencie. ROZWIŃ

    Aby to zrobić napisz do nas: marketing@treedevelopment.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 2, 00-075 Warszawa. „Spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo, powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się TUTAJ. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatnoścі.