Karta apartamentu

Apartament A402 - 50,05m2

niedostępne Pobierz kartę
Ściany konstrukcyjne Ścianki działowe (nie płacisz za tę powierzchnię)

Powierzchnia użytkowa lokalu określona została na podstawie Polskiej Normy PN-ISO 9836:2015-12. Na wszelkie zmiany należy uzyskać zgodę projektanta. Nie dopuszcza się zmian elewacji budynku. Nie dopuszcza się wkuwania podejść instalacyjnych w ściany międzylokalowe. Niniejsza karta lokalu ma charakter poglądowy i stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy, o której mowa w ART 71 KC.

Mieszkanie: A402

Piętro: 4

Liczba pokoi: 3

Salon z aneksem kuchennym 18,95m2
Przedpokój 7,17m2
Łazienka 4,21m2
Sypialnia 11,72m2
Pokój 1 8,00m2
Loggia tak
Razem 50,05m2
Powierzchnia pod ścianami działowymi (nie płacisz za nią) 1,00m2

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Twoje Miejsce w Sercu Miasta

Biuro sprzedaży
+48 509 598 756
Tymienieckiego 30a
90-350 Łódź
(zabytkowy budynek straży pożarnej)

czynne pn. pt. 8:00 – 18:00
sobota: wcześniej
umówione spotkanie

    Wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie w ramach którego przedstawiona zostanie Ci przygotowana specjalnie dla Ciebie oferta w oparciu o treść Twojego zapytania. Podmiotem przetwarzającym dane jest Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. z siedzibą w Warszawie oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group ROZWIŃ

    Dodatkowo, chcę być na bieżąco informowany o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach: oferowanych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group*, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

    Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Pamiętaj jednak, że jej udzielenie pozwoli Ci być na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i wydarzeniami. Pamiętaj też, że możesz z łatwością cofnąć każdą zgodę w dowolnym momencie. ROZWIŃ

    Aby to zrobić napisz do nas: marketing@treedevelopment.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 2, 00-075 Warszawa. „Spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo, powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się TUTAJ. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatnoścі.